poniedziałek, 16 grudnia 2013

Taki wyjątkowy dzień!

Witajcie! Ostatnio sporo czasu zajęły mi przygotowania uroczystości Chrztu Świętego Janka. Od wykonania drobnych ozdób, aż po porządki i poczęstunek dla gości przygotowywałam wszystko sama z pomocą rodziny - no ale tak to wygląda jak wszystko orgaznizuje się w domu. Przedsięwzięcie trwało kilka dni i nie powiem,  naprawdę sprawiało mi to przyjemność. Wszystko pięknie się udało, młodzieniec w Kościele grzeczniutki jak aniołek, w domu zachwycony ilością osób wielbiących go i noszących na rękach, ciągle było mu mało, no i wszyscy go rozpieszczali w dniu jego święta.
 Dziś na szybko, krótka relacja zdjeciowa z przygotowań tego ważnego dla nas dnia.

Nie ukrywam, że chciałam zaoszczędzić na kupnej dekoracji, ponieważ ceny tego co mi się podobało były powalające,  tak więc wieczorową porą, przy kubku aromatycznej herbaty zabrałam się do pracy. Zakupiłam tylko serwetki i zwykłe świeczki, tasiemki i ozdoby wykorzystałam z tego co aktualnie miałam w domu po wcześniejszych dekoracjach, dlatego kolory nie dokońca spełniły moje oczekiwania wizualne.
Szatkę i świecę również udekorowałam niebieską wstążeczką aby wszystko ładnie współgrało, no i właściwie było by super, gdyby nie obrus, który się uparł i nie chciał porządnie wyglądać niewiadomo dlaczego - czyżby faktycznie złośliwość przedmiotów martwych?Uciekam do pracy, bo w końcu możemy zacząć nastrajać się na Święta...cudownie!

Pozdrawiam

2 komentarze:

 1. śliczne dekoracje :)
  gdzie kupowała Pani ubranko do chrztu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Poznaniu w galerii Pestka, robią je na zamówienie :)

   Usuń