wtorek, 14 stycznia 2014

Rozdawajka

W związku z tym, że na facebooku - ku mojemu zaskoczeniu stuknęło mi dziś setne polubienie bloga, postanowiłam ogłosić moją pierwszą, małą "rozdawajkę". Byłam dziś mile zaskoczona i nie miałam nic przygotowanego z tej okazji ale robiąc dziś na szybko zakupy przed pracą natknęłam się na sklep home&you i znalazłam rozkoszne, zimowe zestawy do kuchni, którymi chętnie Was obdaruję.

 Zatem  ciasteczkowy "Pan solnik i Pani pieprzniczka" czekają i chcą trafić do Waszych kuchni :)

Zazady są bardzo proste, dlatego, że nigdy nie organizowałam konkursu wystarczy poprostu zgłosić swój udział w zabawie zostawiając komentarz na blogu lub facebooku pod postem o rozdawajce. Mile widziane są osoby, które nas podglądają i lubią  ;) ale do polubienia nikogo nie zmuszamy, więc to nie obowiązek.
Osoby, które otrzymają ode mnie upominek zostaną wyłonione w formie klasycznego losowania - może następnym razem przygotuję się lepiej i będę bardziej kreatywna , no ale od czegoś trzeba zacząć ;)
Będę brała pod uwagę zgłoszenia, które pojawią się do czwartku do godziny 20 a w piątek ogłoszę wynik losowania. Wylosuję dwie osoby, ponieważ pokusiłam się na dwa zestawy. A co!

Zapraszam!


4 komentarze: