poniedziałek, 5 maja 2014

Zobacz więcej

Czas pędzi nieubłaganie a my razem z nim. Większość rzeczy które do tej pory robiłam, robiłam w biegu. Napędzałam się, że muszę to czy tamto, no i  w końcu zrozumiałam, że nic wcale nie muszę, tylko chcę. A to wielka różnica.

Ja na jakiś czas zwolniłam. Sprawdziło się to, że człowiek jak zwalnia widzi więcej, zauważa rzeczy, których wcześniej nie mógł dostrzec... I właśnie to chcę zapamiętać, każdą chwilę.

Wracamy po małej przerwie.
12 komentarzy:

 1. ...To prawda, że zwalniając tempo "widzi się więcej"... Ważne jest, aby dostrzegać drobiazgi i cieszyć się z "małych radości":) życie nabiera barw, kiedy zatrzymamy się na moment i przyjrzymy wielu sprawom:) Po przeczytaniu Twojego wpisu przypomniała mi się piosenka "Małe szczęścia"- R.J. ":) idealnie tutaj pasuje:) pozdrawiam Was serdecznie:) p.s. robisz bardzo, bardzo ładne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak! Ta piosenka pasuje idealnie i baardzo ją lubię ;)

   Usuń
 2. Dobrze jest właśnie czasem tak zwolnić, odetchnąć, zobaczyć więcej... Przepiękne zdjęcia, każde pełne magii. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie wzruszające zdjęcie Przystojniaczka z kwiatkiem w rączce!!! :-) Przepiękne i świetnie oddające emocje. Brawo!!!
  Pozdrówka for all! Ola Sz.

  OdpowiedzUsuń
 4. To fakt- czas płynie nieubłaganie. Ja już powoli zapominam jak to było jak moje dzieci takie maleńkie były...:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne zdjęcia! Pozdrawiam, Monika

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojj tak w dzisiejszych czasach trzeba trochę zwolnić, żeby docenić uroki codzienności. Ahh te kadry tylko udowadniają, że warto czasem przystanąć i pobyć z rodzinką całą sobą:)

  OdpowiedzUsuń
 7. wiele piękna i wrażliwości w tych fotografiach:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Robisz bajkowe foty , aż słów brak .

  OdpowiedzUsuń